top of page
Gym

תקנון האתר

מבוא:

 

1. האתר משמש כאתר סחר אלקטרוני (חנות וירטואלית) הוקם ומופעל על ידי אימפריאל ספורט  מרחוב משה שרת 48 , חולון  (להלן בהתאמה, "האתר" ו-"החברה").

 

2. האתר מציע לציבור גולשי האינטרנט בישראל המשתמשים באתר ("המשתמשים" או "הגולשים") מוצרים ושירותים המוצעים ידי החברה מעת לעת.

 

3. הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש ורכישה שיעשו על ידך באתר, התקנון מהווה חוזה התקשרות מחייב בינך לבין החנות, לכל דבר ועניין.

 

4. גלישה באתר ו/או רכישת מוצר ו/או שירות המוצעים למכירה בו ייחשבו כהסכמה מצד המשתמש לכל התנאים ההתניות וההודעות הכלולות בתקנון זה כלשונם והוראות אלו יהוו את הבסיס המשפטי לכל דיון בין המשתמש לבין החברה. הינך מצהיר ומתחייב כי קראת את תקנון האתר והנך מסכים ומתחייב להוראותיו. אם אינך מסכים לחלק או לכל תנאי תקנון זה הינך מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר.

 

5. בכל מקום בתקנון זה בו משתמשים בלשון זכר, הכוונה גם ללשון נקבה במשתמע.

 

6. האתר עשוי להכיל קישורים חיצוניים לאתרי אינטרנט שאינם קשורים ו/או מופעלים על ידי החברה. קישורים אלו נועדו לשימוש המשתמש, אולם החברה אינה אחראית על התכנים המופיעים באתרים אלו כאמור ואין בהכללתם של הקישורים אישור ו/או הסכמה לחומר והמידע המופיעים בהם מצד החברה.

 

7. החברה תעשה את כל הדרוש באופן סביר על מנת לוודא שהאתר יפעל כסדרו. יחד עם זאת עלולים לחול שיבושים בפעילות האתר מסיבות אשר אינן תלויות בחברה, לפיכך, החברה לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר או עקיף שייגרם למשתמשים (אם יגרם להם), עקב אי קבלת ההצעה לרכישת מוצר או שירות כלשהו באמצעות האתר והגולש פוטר בזה את החברה, מכל נזק כאמור.

 

8. למען הסר ספק, מובהר בזאת, כי השירות באתר ניתן לשימוש כמות שהוא (as is) ולפיכך וללא מצג כלשהו מצד החברה , לפיכך לא תהיה לגולש כל טענה, תביעה או דרישה כלפי החברה בגין תכונות האתר, אופן השימוש באתר ו/או בשירותים הכלולים בו.

 

תנאי תשלום:

 

1. הזמנה באתר באמצעות כרטיס אשראי  מאובטח.

ומגן את פרטיות הלקוחות DSS-PCI –האתר עומד בתקן אחיד לאבטחת מידע לעסקים

 

2. הזמנה טלפונית והשארת פרטי כרטיס אשראי בטלפון

 

3. תשלום אשראי במעמד אסיפה עצמית   (בתיאום מראש)

 

4. מזומן בש"ח במעמד קבלת המוצר (איסוף עצמי מהחנות )

 

5. המחירים באתרינו הינם למזומן וכוללים מע"מ כחוק

 

ראשים להשתתף במכירה:

 

רשאים להשתתף במכירה באתר ולהגיש הצעות לרכישה אך ורק משתמשים העומדים בכל התנאים המצטברים המפורטים להלן

 

המשתמש הינו תושב מדינת ישראל אשר גילו עולה על 18 שנים

המשתמש הינו בעל תעודת זהות ישראלית תקפה או תאגיד המאוגד והרשום כדין בישראל.

 

המשתמש הינו בעל כרטיס אשראי תקף שהונפק בישראל ע”י אחת מחברות כרטיסי האשראי הישראליות.

 

המשתמש הינו כשיר לבצע פעולות משפטיות מחייבות

 

המשתמש הוא בעל תא דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט ובעל כתובת מגורים בישראל.

 

ביטול והחזרת מוצרים:

1. ברשות הלקוח האפשרות להחזיר את המוצר תוך 14 יום, המוצר חייב להיות סגור באריזתו המקורית "ללא פתיחת האריזה המוצר או שימוש במוצר". החזרת המוצר תעשה על חשבון הלקוח לרבות עלויות משלוח חזרה לחנות.

 

2. ברגע שחברת השליחויות אוספת מהחנות את המשלוח הלקוח מחויב עבור המשלוח גם אם יחליט לבטל את העיסקה , הלקוח יוכל לקבל את המוצר ולהחזירו לחנות בניכוי דמי המשלוח , במידה והלקוח יחליט לסרב לקבל את המוצר יחויב גם בעלות משלוח חזרה לחנות 


3. לאחר החזרת המוצר לחנות, ולאחר בדיקת החנות כי האריזה או המוצר לא נפגמו ולא נעשה בהם שימוש, יקבל זיכוי כספי מלא, בניכוי דמי ביטול המוצר כ- 5% מערך המוצר או 100 ש"ח, הנמוך מביניהם ע"פ חוק הגנת הצרכן

4.במידה והמוצר שנרכש על ידי הלקוח היה בשימוש , הארגז נפתח והמוצר הורכב , לא ניתן להחזיר את המוצר לחנות ולא ניתן להזדכות עליו.

5.במידה ורכשתם מוצר באתרינו הנכם רשאים לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן

6. תמונות המוצרים באתר לרוב תואמות את המוצרים המקוריים ועם זאת יתכנו שינויים בחלק מהמוצרים באתרינו

7.יובהר ויודגש כי המוצרים באחריותם המלאה של היבואנים המספקים את המוצרים

8.לאחר סיום בדיקת פרטי כרטיס האשראי שלך ויתקבל חיוב חברת כרטיסי האשראי לביצוע הרכישה, תיחשב רכישתך כברת ביצוע. רק לאחר אישור חברת כרטיסי האשראי, ישלחו המוצרים שנרכשו

9.אם מוצר מסוים חסר במלאי , חברתנו תציע לכם מוצר דומה קרוב עד כמה שאפשר למוצר המוזמן. במידה ולא תרצו את המוצר הדומה, תוכלו לבטל את ההזמנה, ללא כל התחייבות.

10.העדכונים יבוצעו או באמצעות אימייל או טלפונית

  

משלוח ואספקה:

 

1.  אימפריאל ספורט ו/או הספקים לפי העניין ידאגו לאספקת המוצרים שנרכשו באתרינו, לכתובת כפי שהוקלדה בדף ההרשמה, והמשלוח יכול להיעשות בסוגי משלוחים דואר רגיל, דואר רשום, שירות שליחים, ועוד. לפי שיקול דעתה של החברה המציעה זאת.

 

2. החנות אימפריאל ספורט ו/או הספקים יפעלו כדי לספק את המוצר בהתאם לתנאי האספקה הנקובים בדף הרכישה, וזאת בכפוף לתשלום מלא של דמי המשלוח. זמן אספקת המשלוח הוא 7 ימי עסקים אלא אם כן צוין אחרת.

 

3. החנות אימפריאל ספורט ו/או הספקים לא יהיו אחראים לאיחור בביצוע אספקת המוצר במקרים הבאים הנ"ל:

א. כח עליון מבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, רעידת אדמה, פעולות איבה, מצב חירום ונזקי טבע אחרים

 

ב. שביתה אצל ספקים של שירותים או סחורות הדרושים לייצור ו/או הובלת המוצרים

כל סיבה שאינה בשליטת החברה

 

ג. באזורים המוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית החנות אימפריל ספורט ו/או הספק יהיו רשאים לספק את המוצרים ללקוחותינו במקום סמוך ומקובל וזאת בתיאום מראש עם הלקוחות

 

4. זמני אספקת המוצרים כפי שאלה מצוינים בדף הרכישה כוללים רק ימי עסקים , ימים א-ה ובתנאי שלא חל בהם יום חג או שבתון

 

5. דמי משלוח ישולמו ע"י הלקוחות בנפרד במועד האספקה או במסגרת התשלום בגין המוצרים

 

6. הובלות המוצרים יכולות להיות  הובלות מדרכה בלבד

 

אחריות ושירות:

 

1. האחריות הינה אחריות יבואן או יצרן. אימפריל ספורט מהווה כספק שירות בלבד לצורך עניין זה.

תנאי האחריות הם בכפוף לתנאיו והחלטתו של היבואן:

 

א. האחריות לא תחול במקרה של פגיעה פיזית או שבר יגרמו לפקיעת האחריות

 

ב. האחריות לא תחול במקרה של שבר בזדון, רטיבות או שימוש לא נאות במוצרים

 

ג. הרכבה לקויה של המוצר עלולה לגרום לפקיעתה של האחריות

 

ד. האחריות לא תחול במקרה והלקוח בחר להרכיב את המוצר ללא הרכבה מקצועית מטעם החנות.

 

2. לכל מוצר הדורש שירות של אחריות במקרה הצורך ובהתאם ליבואן יש להביאו לחנות היבואן לצורך בדיקה/תיקון/החלפה לפי הצורך. שליחות בתשלום בלקוח.

 

3. לכל מוצר מצוין זמן תקופת האחריות עליו במפרט המוצר. אם לא מצוין זמן אחריות, יש להתייחס לכך שאין אחריות על המוצר והשיקול דעת בעניין זה הוא של החברה בלבד

 

4. הדין החל על ההזמנות באתר  הוא הדין הישראלי בלבד

 

5. החברה לא תהיה אחראית להתקנה ו/או הרכבה של מוצרים שנרכשו באתר ואחריות זו תחול על הלקוח ועל חשבונו.

 

6. הלקוח יהיה אחראי באופן בלעדי לתחזוקתו ולשירות הנדרש למוצר אשר נרכש באמצעות האתר, אלא אם נכתב אחרת.

 

7 .במקרה ולא ניתן לתקן תקלה במוצר שבאחריות, יוצע ללקוח החלפה או זיכוי על פי מלאי המוצר ותנאי האחריות, ובהתאם למדיניות הביטולים של החברה. 

  

מניעת שימוש באתר והשתתפות במכירות

 

1. החברה רשאית למנוע ממשתמש את ההשתתפות מהמכירות באתר באופן זמני או לצמיתות וזאת על פי שיקול דעתה הבלעדי ומבלי למסור הודעה על כך מראש.

 

2. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, תהא החברה מתוקף מעמדה כמנהלת האתר, רשאית למנוע ממשתמש להשתתף באיזה מהמכירות ולהגיש בקשות להצעות בכל אחד מהמקרים הבאים:

 

א. אם המשתמש מסר במתכוון פרטים שגויים.

 

ב. אם המשתמש ביצע מעשה או מחדל הפוגעים או העלולים לפגוע בחברה או בצדדיים שלישיים כלשהם, לרבות לקוחות החברה גופים מסחריים המציעים את מוצרי ושירותי החברה.

 

ג. אם המשתמש עשה שימוש באתר או בשירותי החברה לביצוע מעשה בלתי חוקי או כדי לאפשר, להקל, לסייע או לעודד ביצועו של מעשה כזה.

 

ד. אם המשתמש הפר את תנאי הסכם זה או כל הסכם נוסף עם החברה או מי מטעמה.

 

ה. אם המשתמש נמנע בעבר, שלא כדין, מלשלם עבור מוצרים שנרכשו על ידו באמצעות מאת החברה או באמצעותה.

  

אבטחת מידע פרטיות בחנות

 

1. החנות נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. העברת הנתונים באתר מתבצעת בצורה מוצפנת בטכנולוגיית SSL.

 

2. כל העברה של מספר כרטיס אשראי מהאתר נעשית באופן מוצפן על פי תקן. עם זאת, במקרים שאינם בשליטתה ו/או הנובעים מכוח עליון, החנות לא תהיה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שייגרם ללקוח ו/או למי מטעמו, אם מידע זה יאבד או יגיע לגורם עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה.

 

3. החנות מתחייבת לא לעשות שימוש בפרטי הלקוחות הרשומים באתר אלא לצרכי תפעול האתר בלבד, ועל מנת לאפשר את ביצוע הרכישה.

 

4. לתשומת לבך: הרשמתך לאתר מהווה הסכמה להצטרפות לרשימת הדיוור של החנות וכלל אתרי הסחר האלקטרוני של החנות, לרבות לצורכי משלוח הודעות בגין מבצעים והנחות באתר ובאתרי הסחר האלקטרוני האחרים של החנות. החנות מכבדת את פרטיותך. אם אינך מעוניין לקבל הודעות על מבצעים והנחות מהחנות, תוכל לציין זאת במקום המיועד לכך במסגרת הודעות דואר אלקטרוני שתקבל מהחנות.

  

5. החנות תהיה רשאית להשתמש בפרטים שתמסור לצורך ניתוח מידע סטטיסטי ובמטרה לשפר את פעילות האתר והשירותים המוצעים בו, אולם במקרה זה הנתונים יהיו אנונימיים ולא יתייחסו אליך אישית או יזהו אותך.

 

ברירת דין 

 

1.התנאים המובאים לעיל ולהלן ,פרשנותם ואכיפתם נשלטים על ידי חוקי מדינת ישראל בלבד. כל העסקאות המתבצעות באמצעות אתר זה הנן כפופות לדין הישראלי בלבד וכל הליך משפטי בגין כל עילה שמקורה בפעולה משפטית שהתבצעה באתר זה יתברר בבית המשפט מוסמך במחוז ת"א בלבד. הגישה לאתר זה וביצוע עסקאות באמצעותו מוגבלות אך ורק למשתמשים מישראל.

  

2. החברה לא תישא במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי לכל מקרה שבו רכישה של משתתף לא תתקבל במערכת ו/או לכל בעיה טכנית ו/או אחרת המונעת ממשתתף לרכוש מוצרים.

  

3. החברה לא תישא באחריות לפעילות בלתי חוקית על ידי משתתפי המכירה או כל גורם אחר שאינו בשליטתה המלאה.

 

4. החברה שומרת לעצמה את הזכות לסגור את האתר ולבטל את המכירה על פי שיקול דעתה ,בין היתר באם יתברר לה שמתבצעת באתר פעילות בלתי חוקית.

 

5. החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות מחירים ללא כל הודעה מוקדמת.

 

6. מבלי לגרוע מהאמור לעיל ,במידה וגורמים ו/או אירועים שאינם בשליטת בעלי האתר ו/או מפעיליו יעכבו ו/או ימנעו את קיום מכירת המוצרים באופן מלא או באופן חלקי , ובדרך כלשהי , ו/או את אספקת המוצרים שפורסמו באתר במועדים שנקבעו, ו/או אם יפגעו תקלות במחשוב ו/או מערכות הטלפון ו/או כל גורם תקשורת אחר בהשלמת תהליך הרכישה ,ו/או אם בשל פעולת איבה, ו/או שביתה ו/או השבתה ו/או גיוס מילואים בהיקף מיוחד ו/או כל גורם אחר שהינו בגדר כח ימנע ו/או ייפגע תהליך רכישת המוצרים ו/או אם יחולו שינויים בשיעורי המס ו/או היטלים החלים על המוצרים בין מועד פרסום המוצר לרכישה לבין מועד האספקה המתוכנן על פי מועד רכישת המוצר ,רשאית החברה להודיע על ביטול הרכישה, כולה או חלקה.

   

7. החברה שומרת על זכותה לשנות תקנון וכללי השתתפות אלו מזמן לזמן.

 

8. ידוע לגולש כי החברה ו/או מי מטעמה אינם אחראים לכך שהשרת, אשר באמצעותו עובד אתר החברה יהיה נקי מוירוסים או מרכיבים אחרים אשר עלולים לפגוע במחשב האישי של הגולש או בציוד אחר של הגולש בזמן שהוא נכנס לאתר החברה.

 

9 . תמונות המוצרים באתר הינן להמחשה בלבד ואינן מחייבות. ידוע לגולש כי מאחר והתמונות מוצגות על גבי צג המחשב ו/או מודפסות על ידי הגולש, יתכנו הבדלים ושינויים בין מראה מוצרי החברה שבתמונה על גבי דפי האינטרנט של האתר לבין מראם במציאות. כמו כן, ידוע לגולש כי אין להסתמך על ייעוץ, מכל מין וסוג שהוא, שהתקבל באמצעות אתר החברה וכי על הגולש להתייעץ עם בעלי מקצוע מתאימים. בכל מקרה של סתירה בין תיאור מילולי לבין התמונה יגבר התיאור המילולי על התמונה.

 

10. ידוע לגולש באתר כי מלוא הזכויות מכל מין וסוג שהם, לרבות ומבלי לפגוע בכלליות האמור, זכויות יוצרים, כל פטנט, סוד מסחרי, סימן מסחרי וכל זכות קניינית באתר החברה הינם בבעלותה הייחודית המלאה והמוחלטת של החברה. הגולש באתר מתחייב שלא להכניס שינויים באתר החברה ושלא לבצע כל פעולה של העתקה, שכפול, ו/או פרסום לרבות של נתונים טכניים, ללא הסכמתה של החברה מראש ובכתב. על אף האמור, הגולש רשאי להשתמש באתר החברה אך ורק על מנת לבצע הזמנות ורכישת מוצרי החברה ו/או קבלת מידע. אין לעשות באתר זה שימוש למטרות אחרות.

 

11. מאחר שמדובר בביצוע פעולות בסביבה מקוונת אין באפשרותה של החברה להבטיח חסינות מוחלטת מפני חדירות למחשביה או חשיפת המידע האגור. אם למרות אמצעי האבטחה שנוקטת החברה, יעלה בידי צד שלישי לחדור למידע האגור - לרבות מידע שנאגר אודות מציעים- או להשתמש בו לרעה, לא תהיה לגולש כל טענה, תביעה או דרישה כלפי החברה.

  

12. התמונות המוצגות באתרינו הן להמחשה בלבד, ואינן מחייבות את החנות. ייתכנו שינויים סבירים למשל בצבע, גודל, צורה וכו'. בבחירת מוצר שמגיע בצבעים שונים, במידה ולא יצוין צבע מועדף, ישלח המוצר בצבע לפי המלאי הזמין בחנות. כל הסרטונים באתר להמחשה בלבד ואין מחייב כל קשר ביניהם למוצא הנמכר.

 

13. החנות  אימפריאל ספורט ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי שנגרם למשתמשים, כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר שלא על פי תקנון הנ"ל.

bottom of page